Model: Uchwyt na dwa monitory IIYAMA DS1002D-B1
Gwarancja: 12 miesięcy
Przybliżony czas realizacja zamówienia w dniach: 2-7 dni
Producent: iiyama
iiyama DS1002D-B1 to podstawka biurkowa do dwóch płaskich ekranów o przekątnej do 30”. Urządzenie pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku, redukując liczbę podstawek do jednej, a system zarządzania kablami ułatwia utrzymanie porządku w miejscu pracy. Łatwa w montażu podstawka oferuje szerokie możliwości regulacji, w tym nachylenie, obrót, wysokość i rotację, dzięki czemu można łatwo dostosować położenie obu ekranów do swoich preferencji, zapewniając wygodną i zdrową postawę ciała.
Maksymalna nośność 10kg
Typ mocowania Biurko
Maksymalny rozmiar ekranu 30"
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy 2
Minimalny rozmiar ekranu 10"
Interfejs do montażu na panelu 75x75,100x100 mm
Maksymalny montaż VESA 100x100mm
Minimalny montaż VESA 75x75mm